Як уберегти роботу в Польщі і отримати додатковий заробіток!

робота в Польщі, як зберегти роботу

Маючи стабільну та прибуткову роботу, людину дуже часто переслідує страх втратити її. Проте якщо Ви перебуваєте на роботі за кордоном, то такий страх підсилюється, оскільки знаходитесь Ви у чужій країні. У більшості випадків проживання надається роботодавцем, тому втрата роботи автоматично переростає і у втрату місця проживання. А опинитись на вулиці у чужій країні – річ не найкраща. Тому які найпоширеніші проблеми втрати роботи, та як їх уникнути ми зараз розповімо.

То що ж може Вам завадити?

  1. Вживання алкоголю. Це найважливіша проблема, яка супроводжує наших заробітчан на роботі у Польщі. Оскільки більшість вакансій потребує повної концентрації та зосередженості, які людина втрачає у стані алкогольного сп’яніння, перебування на виробництві «під мухою» абсолютно виключене. Близька 60% випадків звільнень на роботі в Польщі трапляється внаслідок вживання алкоголю. Найприкріші випадки – звільнення людей у перший ж день виходу на роботу. Адже в деяких випадках керівники виробництв використовують алкогольний тестер для виявлення рівня проміле в організмі. Тому якщо бажаєте відсвяткувати перший робочий день – то це не найкраща думка! Відсвяткуйте краще з родиною приїзд додому із великою сумою грошей)
  2. Відмова робити те, що входить у Ваші обов’язки. Перед тим, як погоджуватись на ту чи іншу роботу, обов’язково дізнайтесь, які саме обов’язки передбачає ця робота. Адже якщо, опинившись на виробництві, Ви почнете відмовлятись виконувати роботу, яка входить у Ваші прямі обов’язки, то ніхто не буде бігати і благати робити те, що Ви повинні. Звісно, у протилежному випадку, коли така робота не входить у Ваші обов’язки, можна відмовитись, але з обов’язковим поясненням причини.
  3. Обманні маневри щодо досвіду. Більш оплачувані вакансії дістаються людям із відповідним професійним досвідом. Звісно, що перед тим як відправляти Вас на роботу будівельника, ніхто не проситиме продемонструвати, а як саме робити цементний розчин. Проте відсутність досвіду обов’язково виявиться безпосередньо під час робіт. Часу на Ваше навчання ніхто не матиме, адже ніхто й не зобов’язаний цього робити. Тому в той час, як обирати вакансію із досвідом роботи, краще бути впевненим у своїх силах.
  4. Пропуски в роботі. Постійно порушуєте графік роботи? Тоді Вас може спіткати така неприємна подія, як звільнення. Навіть якщо Ви виконуєте всі обв’язки праці, не зловживаєте алкоголем і є професіоналом своєї справи. Адже будь-який графік робіт встановлюється для виконання всіх обсягів виробництва. Не хочете його дотримуватись – тоді незамінних людей немає. Проте якщо Ви стабільно та якісно виконуєте покладені на Вас обов’язки, то додаткова оплата у вигляді премій у Вас у кишені!

Враховуючи всі попередні зауваження, Ви зможете з легкістю позбутись страху втратити займану посаду, а й отримувати додатковий заробіток у вигляді премій.

страхівка на робочу візу

ПЕРЕГЛЯНУТИ НАЙКРАЩІ ВАКАНСІЇ РОБОТИ В ПОЛЬЩІ МОЖНА ТУТ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *