Про нас

        Компанія «WestVis» розпочала свою діяльність з квітня 2015 року. Засновники компанії перш ніж почати діяльність з посередництва у працевлаштуванні за кордоном на собі відчули труднощі у працевлаштуванні в Польщі, тому що багато наших співгромадян з метою легкого заробітку, обманюючи людей відправляли їх невідомо куди.
        Люди поїхавши у Польщу, з надією заробітку були обмануті. Після цього коли відчувши на собі проблеми з нечесними посередниками, які обіцяюючи хорошу роботу,  обманюють людей з метою заробити грошей. Ми вирішили відкрити власну компанію якої основним принципом буде: “не брати кошти з людей за працевлаштування”. 

        Компанія «WestVis» займається виключно офіційним і повністю легальним працевлаштуванням в Польщі. Кожен день перевірені часом співпраці роботодавці надсилають нам списки актуальних вакансій, що дозволяє швидко підбирати вакансії для всіх бажаючих. Наша компанія працює тільки з перевіреними роботодавцями, які не перший рік працюють на ринку праці.

        Заробітна плата на пропонованих нами вакантних місцях складає від 18 000 гривень мінімум на місяць. Зароблені гроші нараховуються на попередньо відкритий банківський рахунок кожного 15 числа наступного місяця.

        Зверніть увагу: для того, щоб гідно заробляти, Вам не обов’язково володіти польською мовою або мати досвід роботи по Вашій професії. Сьогодні майже на кожному польському підприємстві працюють українці – і не тільки як різноробочі, але і на керівних посадах.

        Працівники компанії WestVis надають повну інформаційну підтримку щодо Вашого прибуття в зарубіжну країну, а також проживання, перебування протягом усього робочого періоду. 

        Працевлаштування в Польщі сьогодні є надзвичайно актуальним для українців, так як дозволяє заробляти в рази більше, ніж в рідній країні. Працюючи навіть на роботі з мінімальною ставкою, Ви за відносно короткий термін зможете зібрати необхідну суму для придбання автомобіля, житла або, наприклад, для стартового капіталу власного бізнесу.

        WestVis це компанія, яка постійно вдосконалюється. Робота її фахівців спрямована на своєчасне передбачення і реагування на зміни потреб клієнтів.  За 3 роки нашої компанії ми працевлаштували більше 8000 осіб , 1300 осіб з яких залишились на постійне проживання у Польщі.

        Довіра такої кількості людей надихнуло нас створити компанію WorkPlus sp.z o.o, щоб стати ближче до клієнтів. WorkPlus sp.z o.o активно працює вже більше року. До нас постійно звертаються польські роботодавці з проханням допомогти з працівниками з України, що ще раз підтверджує: ми на правильному шляху!