Страхування

робоча страхівка, страховка для візи, страховий полюс в Польщу, чеська страховка

Зібрались на роботу за кордон?

Тоді страховий поліс – це те, без чого цей задум ну ніяк не вдасться! Окрім того, така страховка є безапеляційною умовою отримання робочої візи до Польщі та інших країнах Шенгенської угоди. Звернувшись у нашу компанію за пакетом документів для виїзду на роботу за кордони, ми зможемо надати Вам такий тип страхового полюсу:

Поруч з тим, що страховий поліс є необхідністю для отримання будь-якої робочої візи, наявність такого документу дозволить забезпечити Вам:

  1. Безкоштовну медичну допомогу.
  2. Фінансову компенсацію від наслідків нещасного випадку.
  3. Страхування цивільної відповідальності.
  1. Чому медична допомога безкоштовна? Якщо говорити умовно, то страховий поліс – це банківський рахунок в іншій державі, кошти якого може використовувати медичний заклад для Вашого лікування. Тому така медична допомога вважається «безкоштовною», але все ж вона убезпечить від зайвих витрат, адже лікування іноземців в іншій державі може бути набагато коштовнішим, ніж вартість самої страхівки.
  2. Виїжджаючи на фізичну роботу за кордон, страховий поліс передбачає окрему суму витрат на компенсацію від нещасного випадку на виробництві. Страхування від нещасного випадку надає можливість отримати страхові виплати внаслідок отримання травм під час виконання робіт. Цей пункт страхування повинен бути підкріплений трудовим або цивільно-правовим договором на виконання робіт. Також така страховка розповсюджується на заняття спортом любительського рівня.
  3. Ще однією неприємністю, на яку розповсюджується дія страхування – це цивільна відповідальність. Обравши цю опцію при оформленні страховки для робочої візи Ви зможете отримати компенсацію за навмисно надані збитки третіми особами.

Ці переваги страхування на роботу ми гарантуємо разом з нашими офіційними партнерами

страховка
страхівка на робочу візу

Якщо для виїзду на роботу за кордон Ви оформите звичайний страховий поліс, який, звісно, дешевший, зекономити Вам не вдасться! Оскільки він не передбачає страхування під час комерційної трудової діяльності, спроба ним скористатися не просто завершиться відмовою надання медичної допомоги, а й загрожуватиме позбавленням роботи і депортацією!

Тому обирайте свій тип страховки на роботу за кордоном, здійсніть замовлення у нашій компанії і в короткі терміни отримайте свій страховий поліс, або комплект документів для виїзду на роботу за кордон, в перелік яких він входить.

Замовити консультацію >>>