ТОП-5 вакансій у Польщі 2019 за версією WestVis

ВАКАНСІЇ В ПОЛЬЩІ

То які ж найпопулярніші вакансії в Польщі 2019 року? 

Ми Вам розповімо!

Після проведення певного аналізу статистичних даних працевлаштування у Польщі, ми готові представити Вам найпопулярніші вакансії цього 2019 року. Отже, порівняно із попередніми роками, вподобання українців для виїзду на офіційну роботу за кордон хоч не кардинально, але змінились. Цьому сприяють звісно, умови праці та проживання, ставлення керівництва до працівників і, звісно, зарплата.

І так, поїхали:

Найпопулярніші вакансії в Польщі:

№1. Будівельники.

Ця вакансія вже продовж кількох десятиліть не втрачає своєї популярності. А все тому, що вакансія ця у Польщі надзвичайно затребувана, а також високооплачувана. У вакансії, будівельника, яку пропонуємо ми поруч із високою оплатою праці надається також безкоштовне житло. Особливість роботи: отримати цю роботу в Польщі та всі її привілеї Ви можете лише у випадку, якщо володієте відповідним досвідом роботи. Переглянути вакансію можна ТУТ!

№2. Польові роботи.

Сезонна робота в Польщі – це найбільш популярний вид заробітку. А власне тому, що роботи в полі для українців не складають жодних проблем, оскільки приймають на цю роботу працівників навіть без досвіду роботи. Така робота у Польщі – це високий дохід (від 11 zl./год) та гідні умови праці. Для прикладу, наша вакансія на польові роботи – збір салату – це не лише ручна фізична праця, а й робота, що полегшується різними механічними приладами. Проглянути цю вакансію можна ТУТ!

№3. Робота на складі.

Ще одна невигадлива й, водночас, проста робота в Польщі, яку полюбляють наші заробітчани. Чому? Очевидно! Легкість виконання обов’язків, відсутня потреба досвіду, гідна оплата праці та проживання безпосередньо біля місця роботи. Для прикладу, робота на взуттєвому складі передбачає, в основному його пакування, а на складі упакувань ще краще – упакування упакувань! Ще й за високу оплату праці. Не дивно, що це 3 місце серед найпопулярніших вакансій!

_3
brother_s_1000a_5-600x600

№4. Швея.

Маючи таку професію, будь-яка жінка спеціаліст ніколи не залишиться без засобів до існування. Але хоч в Україні також існує попит на цю роботу, вже робота швеї у Польщі – це висока зарплата, яка може вдвічі перевищити запропоновану українську зарплату. Поруч з тим, швеї забезпечені всім необхідним обладнанням, яке відповідає найвищим європейським стандартам. Звісно, є різниця ще й у тому, що саме шити. На наших вакансіях – це жіночий одяг. Тому без досвіду на цій посаді робити нічого. І ось 4 місце в списку – Швея, переглянути яку можна ТУТ.

№5. Робота на фабриках.

Ще одна група вакансій в Польщі, популярність якої полягає у відсутності досвіду роботи. Робота хоч не складна, проте доволі монотонна та одноманітна. Поруч з цим – це робота в цехах. Але працівники забезпечуються всім необхідним (одягом та обладнанням) для якісної та комфортного виконання своїх обов’язків. І головне оплата в кілька разів вища від ідентичної вакансії в Україні.

81899

Якщо у Вас виникли питання по перерахованих вакансіях, або бажання отримати одну з них – звертайтесь просто зараз за вказаними номерами телефонів. І пам’ятайте, що ми пропонуємо лише офіційне працевлаштування в Польщі, а також будь-яку допомогу у виробленні документів! Переглянути всі вакансії, які пропонує наша компанія можна ТУТ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *