Зарплата в Польщі: реальність в цифрах!

зарплата в Польщі

Зарплата в Польщі – це завжди головна перевага!

Головною причиною того, що українці обирають для себе долю заробітчанина – це, звісно, вища заробітня плата за роботу, що в Україні є менш оплачуваною. Часто можна знайти роботу, яка удвічі чи навіть втричі більш прибуткова, ніж ідентична у нас. Проте не з чуток більшість людей знає, що обіцяні кошти не завжди перетворюються в реальний прибуток. Або ж обіцяна платня реальна, але не відповідає запропонованим умовам праці. Отож якщо Ви вперше збираєтесь поїхати на роботу до Польщі, або ж відсутній досвід в новообраній вакансії, тоді цей пост для Вас.

Як зрозуміти, пропонують Вам туманні «золоті гори» чи реальну оплату? Для початку найважливіший пункт – говоритимемо про офіційну роботу. Тобто ту, яку передбачає польське трудове законодавство. А згідно з ним, існує документ під назвою «Umowa o Prace», що передбачає мінімальну зарплатню за місяць, сума якої становить 2250 zl. Іншим документом, що носить більше цивільно-правовий характер, «Umova zlecenie». Він визначає суму погодинної оплати праці, мінімальна – 14,7 zl./год. Всі попередні суми вказано із урахуванням податків (brutto). Натомість netto, сума, яку Ви отримуєте на руки, офіційно складає 1650 zl./місяць і, відповідно, 11 zl./год.

А зараз тримайте реальні розцінки та умови роботи в Польщі:

  1. Від 2000 zl./місяць – робота без досвіду, 8 трудових годин на день. Така робота не потребує значних та надмірних вкладань фізичної сили. Проте головне – зосередженість, стабільно хороші результати праці та відповідальність. Це роботи на виробництвах зі складання певних товарів, їх упакування, на приклад, складання готового одягу чи взуття, пакування ковбаси, або упаковка та нарізка хліба на пекарні.
  2. Від 3000 zl./місяць – робота, що у певному відсотку випадків потребує досвіду роботи, або особливого практичного тренінгу, адже роботи вже більш професійно специфічні. Поруч з тим, вища оплата супроводжується також більшими фізичними навантаженнями. Для прикладу, у нас на таку зарплатню Ви можете розраховувати на посаді складальника меблів, на пилорамі. Зрозуміло, що такі роботи потребують більшої фізичної активності, зосередженості на якості виконаних робіт.
  3. Від 4500 zl./місяць – це, звісно, обов’язковий досвід робіт та високі професійні якості. Обсяг робіт – великий, фізичні навантаження потребують зусиль. Таку заробітню плату дозволяють отримати вакансії слюсарі, електрики, водії категорій С або Е, і, звісно, будівельники із тривалим стажем та високим рівнем професійних навиків.

Як можна збільшити свою платню?
Легко:

  • Отримувати оплату за роботу у понаднормові години;
  • Працювати стабільно та якісно, тобто не мати пропусків та недоліків у роботі, що завжди супроводжується преміями.
  • Обирати найбільш оплачувані вакансії!
страхівка на робочу візу

Тому вже зараз, якщо Вам пропонують роботу на збір салату із зарплатою в 5000 zl, то пропозиція просто БОМБА, але це 100% міф, і Вас просто намагаються ошукати.
Бажаєте оглянути реальні Вакансії? Обирайте серед вакансій, які пропонує наша компанія! Тут Ви знайдете роботу, що прекрасно підійде для жінок, чоловіків та сімейних пар. Ви ще зволікаєте? Тисніть!

переглянути безкоштовні вакансії для офіційної роботи в Польщі від нашої компанії WestVis, Ви можете просто зараз тут  —>>>

Або залишайте заявку для консультації спеціаліста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *