ТОП-5 порад, як розпізнати шахрая!

шахраї а Польщі, робота в Польщі

Вибір роботи за кордоном – це завжди стрес. Адже інтернет рясніє заголовками про українських заробітчан, які втрапили у жахливі неприємності, віддавшись у руки шахраям. Приїхати на роботу до Польщі, а опинились вночі посеред лісу в якомусь польському селі, без засобів до існування.

Тому при спілкуванні із потенційними роботодавцями у кожної людини зароджується безліч сумнівів, але найбільший – чи не шахрай зараз намагається просто видурити з мене гроші? Чи варто довіряти цій людині? Чи правду вона говорить? Тому зараз спробуємо дати Вам кілька порад про те, як вивести на чисту воду людину, для якої Ви – лише предмет фінансової наживи та маніпуляцій. 

Отже ознаки, які ідентифікують шахраїв:

 1. Гроші вперед!
  Головна ознака шахрая – це прохання оплатити свою майбутню роботу. Цей старий метод «Спочатку гроші – потім стільці» процвітає найбільш активно. Пам’ятайте, що жодна офіційна агенція з працевлаштування в Польщі не проситиме фінансової винагороди за надання Вам офіційної вакансії. А оплата грошей ще до початку робіт – це простий подарунок чужій людині за гарну розповідь про роботу за кордоном. Натомість, якщо з бажанням знайти роботу за кордоном Ви звернетесь до нас, то ми підберемо Вам
  БЕЗКОШТОВНУ вакансію, а також допоможемо з оформленням всіх необхідних документів.
 2. «Офіс ремонтують» або «зустрінемось в кафе».
  Якщо у людини, яка пропонує Вам роботу, немає офісного приміщення, де б він міг спокійно приймати відвідувачів, або адреса такого місця приховується – це ще одна ознака того, що на такі зустрічі погоджуватись не слід. Адже офіційна робота потребує якісного документального оформлення, яке важко здійснити «на коліні». Для цього потрібне комфортно обладнане приміщення з усіма необхідними умовами. Для прикладу наші контакти Ви зможете проглянути ось тут – КОНТАКТИ.
 3. Обіцянка «космічного рівня» зарплат.
  Звісно, головна перевага роботи в Польщі або іншій європейській країні – це висока заробітна плата. Проте ця сума має бути реальною. Якщо Вам пропонують заробітну плату в 4000 злотих на місяць за офіційну роботу пакувальника – це абсурд. Адже особливість економіки європейський держав – це рентабельність, а отже відповідність, а не завищеність оплати до виконаних робіт! Звісно, є роботи, які передбачають такі зарплати, але й рівень складності виконання високий, а наявність професійних навичок – обов’язкова.
 4. А паспорт потім віддамо!
  Ніколи і нікому не давайте на тривалий час оригінали своїх документів. Для оформлення пакету документів будь-якій компанії потрібні лише копії. Якщо ж потенційний «роботодавець» має намір залишити в себе Ваш паспорт (український чи закордонний) – то це має наштовхнути Вас на те, що перед Вами шахрай, який намагається заволодіти Вашими документами. Ось, наприклад, перелік КОПІЙ! документів, які потрібні нашим спеціалістам для оформлення різного типу робочих віз.
 5. Не офіційно і віза звичайна.
  Остерігайтесь людей, пропозиції на роботу яких – не офіційні. Так звана «чорна робота», може принести Вам прибуток, а може й завдати непоправної шкоди. А ім’я цій шкоді – депортація. Без наявності робочої візи, що надається на умовах наявності запрошення на офіційну роботу в Польщі, робота на території іноземної держави – є незаконною і карається не лише депортацією, а й забороною повторного в’їзду на невизначені терміни, або й грошових стягнень. Та найгірше те, що Ви просто можете не отримати кошти за виконану роботу і поскаржитись на це теж не буде кому!

Тому добре подумайте перед тим, як погоджуватись на різні неоднозначні пропозиції роботи за кордоном. Адже людей, які прагнуть заробити гроші на Вашій довірливості все ще дуже багато.

робота в Польщі

А переглянути безкоштовні вакансії для офіційної роботи в Польщі від нашої компанії WestVis, Ви можете просто зараз тут  —>>>

Або залишайте заявку для консультації спеціаліста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *