Робота в Польщі: розвіювання страхів!

робота в Польщі, чого боятись на роботі в Польщі, офіційна робота в Польщі

Як і кожна країна Євросоюзу, Польща – це країна великих можливостей. Адже на сьогоднішній день як рівень життя, так і рівень заробітної плати там вищий. Тому щороку безліч українців покладаються на долю і відправляються на нелегкий шлях заробітку за межею нашої держави. Не маючи досвіду в пошуку офіційної роботи у Польщі, єдиний вихід – звернутись до посередників. Часто вони обіцяють «золоті гори», натомість отримує людина «розбите корито». Напевне і Ви неодноразово чули страшні розповіді про шахраїв, які отримавши гроші від людей, залишали їх вночі посеред поля без засобів до існування. Поруч з цим жахом існують і менші недоліки роботи у Польщі, але все ж доволі неприємні: жахливі умови проживання, зверхнє ставлення керівництва, гірші від обіцяних умови праці та оплата.

Проте з кожним роком такі жахливі речі залишаються лише історіями, оскільки знайти офіційну роботу в Польщі з офіційними документами стало набагато простіше. З допомогою нашої компанії WesVis Ви з легкістю працевлаштуєтесь офіційно і, маючи на руках весь потрібний для цього пакет документів, зможете легко позбутись всіх страхів, які ще досі стримують Вас від стабільного заробітку у Польщі.

Чого на офіційній роботі в Польщі, яку пропонуємо ми, можна не боятись?

Страх 1. Мовний бар’єр.

На кожному робочому місці знаходять люди, які спілкуються українською мовою, тому влаштуватись, влитись в робочі та побутові умови і, за необхідності, пройти навчання, не буде складати для Вас великих зусиль.

Страх 2. Відсутність соціального захисту.

Непоодинокими є випадки керівників, або інших людей на виробництві, дії та слова яких спрямовані на пригнічення особистості іншої людини. Й неодноразово українські робітники стикались з такими прикрими випадками. Проте влаштувавшись на одну з вакансій, які пропонуємо ми, будь-які такі випадки після першого Вашого звернення будуть присікатись, адже кожному роботодавцю важливо, щоб фізичний та моральний стан їхніх працівників не впливав на якість виконаних робіт.

Страх 3. Важко отримати офіційне запрошення на роботу, робочу візу та інші документи.

І цей страх реальний. Але лише в тому випадку, якщо всіма цими бюрократичними колами пекла Ви займетесь самостійно. Зазвичай це тягне велику кількість зайво витраченого часу та коштів. Проте звернення у нашу компанію дозволить Вам позбутись всіх цих клопотів, а також надасть можливість отримати всю необхідну для цього документацію впродовж короткого періоду часу. Поруч з цим, максимальні зусилля, які Вам необхідно для цього докласти – надати нам копії своїх документів, перелік яких можна переглянути ТУТ 

 

Отже найбільший страх, який може переслідувати Вас під час рішення щодо роботи в Польщі – це можливість некомпетентно виконувати свої обов’язки на робочому місці. А звернення до спеціалістів нашої компанії принесе Вам не лише гарантії офіційного працевлаштування та гідного стабільного заробітку від 2500 злотих, а й спокійне та комфортне перебування на місці праці з всіма необхідними для цього документами.

Цікавлять актуальні вакансії? Залишайте заявку для консультації спеціаліста!

Переглянути пропозиції вакансій у Польщі, які пропонує компанія WesVis можна тут ВАКАНСІЇ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *