Який тип робочої візи в Польщі краще обрати?

То за допомогою яких документів можна потрапити на роботу в Польщу?

Потрапити на офіційну роботу в Польщу абсолютно не складно. Єдиною перешкодою, яка може виникнути у Вас при цьому – це виготовлення необхідних дозвільних документів. Основним документом, який дозволить безперешкодно отримати дозвіл на роботу в Польщі є, звісно, робоча віза в Польщу. Але в залежності від виду роботи, або терміну, на який Ви маєте намір поїхати на заробітки, можете обрати той тип візи, який потрібний. Адже чим більший термін відкритої візи, тим коштовнішим буде відкриття візи. Таким чином існує кілька типів віз, які допоможуть Вам офіційно отримати роботу в Польщі без страху депортації.

ТИПИ РОБОЧИХ  ВІЗ В ПОЛЬЩУ:

C05.

Це короткострокова віза для роботи в Польщі. Якщо термін Вашого перебування на роботі буде доволі коротким і тривати в межах трьох місяців (90 днів). Видається така віза раз на півроку. Але існує важливе застереження: така віза відкривається лише за наявності старого закордонного паспорту. Новий біометричний паспорт не передбачає можливості відкриття такої візи.

D05.

Це робоча віза в Польщу, термін якої є вже більш тривалим – 180 днів. Також цей тип візи називають національною. Проте цей тип польської робочої візи має одну особливість – наявність «коридорів». Тобто впродовж одного року Ви матимете можливість працювати в Польщі 180 днів, тобто півроку. Якщо Вашою метою є сезонна робота в Польщі, то цей тип візи не найкращий вибір.

D05a.

Це найкращий тип візи для сезонної роботи в Польщі. За наявності у Вас візи такого типу, 9 місяців в рік (270 днів) Ви зможете працювати в Польщі.

D06.

Це дуже популярний тип робочої візи в Польщі. Адже цей тип візи, яку ще називають воєводською, дає можливість працювати офіційно в Польщі впродовж 365 днів без застосувань жодних перерв та «коридорів».

Саме тому для вибору того чи іншого типу візи спершу обов’язково слід проконсультуватись із спеціалістами, які допоможуть Вам зробити правильний вибір, а також нададуть якісну консультацію та допоможуть вирішити всі побіжні питання, проблеми. Тому звертайтесь у нашу компанію WestVis, та отримуйте професійну допомогу у виробленні будь-якого типу робочих віз у Польщі.

Додатково, звісно, обравши собі ту чи іншу спеціальність, потрібні додаткові супроводжуючі документи (страховка, польська медична книжечка та ін.), які ми теж з легкістю допоможемо Вам отримати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *