Яка робота в Польщі краща: на полі чи на складі?

Робота в Польщі – це різноманіття вільних та прибуткових вакансій!

Ви нарешті наважились поїхати закордон, але от одна дилема: якогось особливого досвіду роботи немає, та й професійні навики відсутні. Але це не проблема! Високу заробітню плату в Польщі Ви можете отримати на роботі, яка не потребує досвіду! До того ж цілком офіційно! Для цього є низка відкритих вакансій. Найпопулярніші з них – це польові роботи та роботи на складі. Але яка ж краща, цікавіша і, звісно, найбільш прибуткова?

Звісно, найбільше всіх турбує останнє питання: що ж найприбутковіше? Але є й інші фактори (умови роботи, її складність, кількість обов’язків), які теж надзвичайно важливі у цьому питанні. Отож, які роботи в Польщі кращі: на полі чи складі? Спробуємо роз’яснити за найважливішими критеріями:

   1. Обов’язки.

Обов’язки роботи – це чи не найважливіше, що повинно Вас турбувати при виборі тієї чи іншої вакансії. Адже будь-які обов’язки автоматично визначають і складність робіт. Отже роботи в полі бувають надзвичайно різноманітними. Але, візьмемо, для прикладу, збір салату. У Ваші обов’язки входитиме лише його збір, і то з допомогою машинного обладнання, що звісно спрощує виконання обов’язків. Будь-які інші польові роботи можуть додатково включати у себе обов’язки по його фасуванню, транспортуванню, або навіть догляду. Натомість робота на складі, в основному це робота пакувальника, полягає у більш широкому колі обов’язків. Це і складання, пакування, контроль машинного виробництва матеріалу, упакування, порізка, й подекуди обслуговування автоматизованих машин. Робота на взуттєвому складі взагалі передбачає лише сортування, пакування і складання взуття. То які обов’язки підходять власне Вам? Обирайте! Але пам’ятайте: завжди уточнюйте у потенційного роботодавця всі обов’язки, які лягають на Вас при виборі роботи!

   2. Умови роботи.

Умови праці – це чи не найважливіше, адже робота – це місце, де Ви проводитиме половину дня. Тому якщо свіже повітря та природа – це те, що Вам до душі,
польові роботи – це Ваше. Проте не забувайте й про складність роботи, адже це річ індивідуальна. Отже, якщо Ви вирішите обрати польові роботи, то повинні бути готові 8-10 годинної середньої важкості фізичної роботи. Натомість робота на складі дає Вам перевагу поруч із роботою під відкритим небом – Ви завжди в теплому та сухому приміщенні. Але внаслідок цього більша тривалість роботи – 12 годин.

робота в Польщі

   3. Оплата!


Ось і дійшли до найцікавішого – гроші! Звісно, оплата – це  найбільший стимул до вибору тієї и іншої професії. І в цьому випадку за польову роботу Ви можете офіційно отримувати від 14 zl/год., натомість робота на складі складатиме від 12 zl./год також офіційно. Але довший період роботи в день на складі практично нівелює ці різницю!

Тому обирати лише Вам! Не маєте досвіду! А ми всеодно знайдемо Вам гідну роботу в Польщі з високою зарплатою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *