Чому Польща – найкраще місце для українських заробітчан!

Думаєте все зводиться до зарплати в Польщі? А от і ні!

Обираючи роботу за кордоном, кожен заробітчанин керується своїми особливими критеріями, але, у більшості випадків один об’єднуючий чинник є у всіх. Це, звісно, сума заробітку. Проте така позиція не завжди приводить українського заробітчанина до найкращого роботодавця. Адже золоті гори не рідко в дійсності залишаються лише порожніми обіцянками. Таким чином ми зараз розповімо Вам, чому робота в Польщі – це те найкраще, що Ви можете обрати для себе, адже в порівнянні з іншими країнами, робота у цій сусідній державі має безліч переваг, і ось вони:

Це близько.

Звісно, головний плюс переїзду на роботу в цю країну – це її географічне розташування. Адже вона поруч. У будь-якій незрозумілій ситуації потрапити додому буде набагато легше, ніж якби Ви їхали з Італії. Тому переїзд на роботу, або повернення з неї не забере у Вас більше одного дня. Поруч з тим, сусідство з цією державою дає ще одну важливу перевагу – наявність українських консульств практично у кожному місті.

Близька мова.

Близькість Польщі територіально є показовим і в тому, що наші мови надзвичайно близькі звучанням. Тому якщо, для прикладу, досвід роботи по тій чи іншій вакансії відсутній – то отримати потрібні знання щодо обов’язків роботи, хоч і польською мовою, Вам буде набагато легше, ніж німецькою! Також побутові речі, такі як походи в магазин чи поїздка транспортом надзвичайно полегшуються, коли чуєш знайомі слова!)

Це офіційно.

Саме Польща та її трудове законодавство передбачає чудові умови для офіційного працевлаштування саме українців. Головний документ під назвою «Umowa o Prace», що передбачає мінімальну зарплатню за місяць, сума якої становить 2250 zl. Іншим документом, що носить більше цивільно-правовий характер, «Umova zlecenie». Він визначає суму погодинної оплати праці, мінімальна – 14,7 zl./год. Всі попередні суми вказано із урахуванням податків (brutto). Натомість netto, сума, яку Ви отримуєте на руки, офіційно складає 1650 zl./місяць і, відповідно, 11 zl./год. Тому офіційно – це вигідно та завжди безпечно. Чи вдасться це реалізувати в інших країнах офіційно і так само легко? Сумнівно.

Це прибутково.

Ну і, звісно, те що найважливіше для кожного українця, який виїжджає закордон на роботу – гроші. Хоч робота в Польщі офіційна, але, попри загальну думку, надзвичайно прибуткова. І у залежності від наявності досвіду, виможете заробляти до 7 000 zl./місяць! А це насправді великі гроші.

Отже,  чому робота в Польщі?

Тому що обирати слід виходячи із комплексу та зручності. Бажаєте отримати роботу в Польщі?

Звертайтесь!

І ми оберемо для Вас найкращу вакансію, яка принесе Вам стабільний прибуток та задоволення від роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *