Чи складно відкрити робочу візу в Польщу?

складно укр

Багато сумнівів завжди викликає головне питання:

Як краще відкрити робочу візу в Польщі: самостійно чи через агенцію!

Насправді, у цьому випадку все залежить від того, яким шляхом Ви підете: вирішите відкривати робочу візу в Польщу самостійно чи довірите цю справу професіоналам. Власне від цього залежатиме складність та терміни вироблення Вашої візи. Отож якщо Ви вирішите самостійно виробляти собі візу, то муситимете пройти такий шлях:

→ отримання офіційного запрошення на роботу в Польщу від офіційного працедавця
→ зібрати всі необхідні документи для подання у Візовий центр
→ оформити страховку на роботу в Польщі на весь термін перебування там
→ підготуватись до зустрічі з візовим інспектором, який вирішуватиме долю відкриття Вашої візи.

Отож, з якими труднощами Ви можете зіткнутись, взявшись самостійно за це діло:

  • Отримання офіційного запрошення. Все було б просто, якби кожен із нас володів польською мовою, щоб зрозуміти всю інформацію, яка вказана на польських сайтах. Пошук роботи в Польщі через мережу інтернет все ж не може повністю вберегти Вас від дезінформації. Агенція може пропонувати неофіційну роботу, а чекати, поки вони відправлять Вам запрошення поштою або ж автобусом – річ доволі непрактична. Є ще варіант – поїхати самостійно в Польщу по безвізу «на розвідку». Але й у цьому випадку без знання мови можуть виникнути проблеми, бо пошук роботи таким чином та у незнайомому місті – це ой як не просто.
  • Страховка на роботу в Польщі. Складність цього етапу не надто велика. Оскільки страхова компанія є практично всюди і може видати Вам офіційне страхування на роботу в Польщі. Проте, знову ж, це може забрати час. Але й важливо те, що є лише 7 страхових компаній, які акредитовані Консульством Польщі для вироблення таких страховок. Тому важливо не промахнутись із обранням вірної страхової компанії.
  • Збір документів та оформлення анкети на візу. Чи не найлегший етап. Маєте всі необхідні документи та копії (паспорт України, закордонний паспорт, ідентифікаційний, фото), запрошення на роботу та страховку. Додатково потрібно заповнити анкету для подання на візу, яка має достатню кількість пунктів. І лише одна помилка у прізвищі латинкою може сприяти відмові у робочій візі в Польщу. Тому уважність при її заповнення – головна Ваша запорука.
  • Якщо Вам вдалось зібрати всі необхідні документи, то попереду залишилось лише дві перешкоди – оплата візового збору та проходження співбесіди з людиною, яка видаватиме дозвіл на оформлення Вами візи. Ось тут, як і згодом на кордоні, Ви муситимете чітко вивчити куди саме Ви їдете, де саме працюватимете, які матимете обов’язки та багато чого іншого. Пройти цей «іспит» дуже важливо для дозволу на отримання робочої візи.

Ось такий непростий шлях Ви обираєте, вирішивши самостійно оформити собі робочу візу в Польщу. І ось є чудова альтернатива – компанія професіоналів, яка пройде цей шлях за Вас! І вже у короткі терміни (3-7 днів) Ви зможете без будь-яких проблем подати всі необхідні документи у Візовий Центр Польщі, а також отримати всю необхідну інформаційну підтримку у тому, що і як потрібно говорити при такій співбесіді. Не завантажуйте себе зайвими дрібницями і віддайтесь у руки професіоналів. Це забезпечить Вам і час, нерви та зусилля, які Ви зможете витратити на роботі в Польщі для більшого збагачення. Тому звертайсь просто зара!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *