Агенство чи «хлопці» з-під Візового Центру?

Чому краще звертатись до провірених агентств, а не до «хлопців» з-під Візового Центру?

Існування агентств, які зроблять для Вас всі візові документи та запропонують роботу у Польщі збільшується з кожним днем. Але попри офіційний розвиток цього напряму, не зменшується кількість шахраїв, що торгують візами «з машини». Адже у кожному місці, де існує Візовий Центр Республіки Польща, існують й окремі неофіційні «організації», що розкривають свої торгові точки відразу там же. Схема проста: ти стоїш під Візовим центром – отже ти найкращий потенційний «клієнт». Потрібна віза? Роблять тут і одразу. Ваш запрошують у найкращий офіс – неподалік припарковане авто. Звісно, все за найкращими умовами та стандартами, і, звісно ж, офіційно. То чому ж так підпільно? Насправді втрапити в пастку таких шахраїв надто легко, адже вони пропонують все і одразу, за здавалося б короткі терміни, але є кілька АЛЕ:

«Професійні» працівники.

Плинність кадрів у таких торгових точках надзвичайно висока. Щодня з’являється новий хлопчина. Репутація таких хлопців «на обличчі написана». Тому довіри вони викликають мало. Шанси, що такий хлопчина забере отримані від Вас кошти за послуги собі, виставивши дурнем і Вас і свого «роботодавця», дуже високі. Зрештою, такі випадки цілком виключені у офіційних фірмах, для прикладу, таких як наша компанія WestVis. Адже як роботу своїх працівників, так і поступлення Ваших коштів за послуги контролюється безпосередньо керівництвом. Діяльність нашої компанії відбувається в офісі з публічною адресо. Та й підбір персоналу здійснюється за головними критеріями – порядність та професійність.

Все має бути офіційно! А тут...

Навіть якщо Вам дійсно зроблять офіційні документи в над короткі терміни, то діяльність таких людей, без необхідних дозвільних документів прирівнюється до злочину. Тому якщо робота таких людей буде викрита правоохоронними органами, то є ймовірність, що і візу Вам анулюють, і гроші не віддадуть. Натомість вироблення візи в професійному агентстві – це професійна консультація, вироблення всіх необхідних документів і терміново і якісно. А головне без будь-яких несподіваних «сюрпризів».

Це пережиток минулого.

Часто люди ведуться на таку пропозицію, адже така процедура була цілком поширеною  у часи Радянського союзу та бурхливих 90-х. Сів у машину, вирішив всі справи, пішов зі спокійною душею. Проте у сучасному світі все можна зробити набагато простіше. Ви просто піднімаєте слухавку, скидаєте суму завдатку і все починає крутитись без Вашої участі. Оформлення запрошення і страховки, заповнення різноманітних анкет та інше – Вас не турбує. Адже команда професіоналів слідкуватиме за тим, щоб все було на найвищому рівні – і оформлення документів і подальша співбесіда у Візовому Центрі та на кордоні, та навіть з  офіційним працевлаштуванням.

Тому вибір, звісно, завжди за Вами, але позбавити себе даремних турбот та страхів Вам допоможуть лише професіонали, які завжди нададуть не лише послуги у найкращому вигляді, але й проведуть корисну консультацію, що розвіє всі зайві питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *