Що робити, якщо Ви загубили в Польщі закордонний паспорт.

 Інструкцію, що треба робити, якщо громадянин України втратив на території Польщі паспорт, опублікувало на своїй інтернет-сторінці Посольство України у Республіці Польща.

 Крок 1. У разі втрати паспорта громадянина України для виїзду за кордон, громадянин зобов’язаний негайно повідомити про це найближчу дипломатичну/консульську установу України в Республіці Польща.

Крок 2. Заповнити заяву у консульській установі з метою підтвердження Вашої особи (у разі відсутності оригіналу внутрішнього паспорта громадянина України).

Крок 3. Після встановлення Вашої особи, Консульським відділом Посольства України видається лист-звернення затвердженого зразку до органів поліції з метою отримання довідки про факт втрати паспорта.

Крок 4. До поліції громадянин України звертається особисто з метою підтвердження факту втрати паспорта.

За отримання довідки про втрату стягується оплата в розмірі 17 злотих на рахунок Urzędu Miasta st. Warszawa (рахунок буде надано відповідним відділенням поліції).

Крок 5. Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну здійснюється у Консульському відділу ПУ в РП за адресою (ал.Шуха 7, м.Варшава).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *