ШВЕЇ

ВАКАНСІЯ ШВЕЇ

РОБОТА ШВЕЇ В ПОЛЬЩІ

Стать – жіноча
Вік – 24-55 років
Досвід роботи – обов’язковий
Країна – Польща
Місто – Żary ( 50 км від Зеленої Ґури)
Обов’язки – пошиття жіночого одягу
Документи – робоча віза від 3 місяців, біометрія
Оплата – 13,5 zl/год нетто
Графік роботи – Пн-Пт – 10 годин, Сб – 8 годин
Оплата житла – 200 zl/місяць

РОБОТА в Польщу

ОПИС ВАКАНСІЇ

Офіційна та високооплачувана робота в Польщі – це не міф. Польські роботодавці завжди готові прийняти на офіційну роботу сумлінних та старанних професіоналів, за плечима у яких достатній досвід роботи.
Професія, що користується величезним попитом серед польських роботодавців – це швея. Майстер швейного ремесла – це постійна, не сезонна офіційна робота, оскільки виробництва з пошиття одягу мають великі обсяги, а сфера діяльності завжди буде вимагати залучення людського ресурсу. Саме тому заробітня плата для досвідченої та наполегливої швеї на офіційній роботі в Польщі може складати дуже пристойну суму грошей.
Робота не проста, адже це монотонна та одноманітна сидяча робота. Саме тому й пропонується гідна оплата праці. Збільшення заробітної плати від вказаної в умовах можливе у випадку понаднормових годин. Поруч з цим Вас чекає сучасне обладнання та комфортні умови праці та проживання.

Нагадаємо, що у нашій компанії Ви можете не просто отримати БЕЗКОШТОВНУ роботу швеї, а й замовити повний пакет документів для виїзду в Польщу на офіційну роботу за кордоном.

ЗАЦІКАВИЛА ВАКАНСІЯ ШВЕЇ? ЧУДОВО!

Залишайте заявку або телефонуйте просто зараз!

АБО ТЕЛЕФОНУЙ!

067 816 81 74

073 816 81 74

050 056 81 74

Також отримуйте корисну інформацію --->>>>>>
Робота в Польщі