Воєводська віза: головні переваги!

Воєводська віза, віза від воєводи, віза робоча в Польщу

Офіційне працевлаштування у Польщі – це дуже просто, адже отримати його можна оформивши воєводське запрошення на роботу, яке без будь-яких перешкод дозволить відкрити воєводську візу. І тут Ви отримуєте головну перевагу роботи в Польщі за такою візою, адже звичайна робоча віза дозволить Вам працювати на території Польщі лише 180 днів. 

Натомість Воєводська віза дозволить збільшити цей термін аж на один рік. І хоча отримати воєводське запрошення дещо складніше, ніж звичайне, все ж воно має велику кількість переваг та відкриває додаткові перспективи.  Окрім того, що Ви отримуєте можливість перебування та роботи на території Польщі цілих 360 днів, додатково отримуєте можливість здійснювати туристичні поїздки іншими країнами на території Шенгену цілих 90 днів. Поруч з цим, головна перевага полягає у тому, що цілком безкоштовно Ви отримуєте стабільне місце праці з гідною заробітною платою у Польщі, яке вказано у запрошенні. Поруч з цим, існує можливість зміни місця праці. А додаткових 3 місяці вільних подорожей Європою дозволять Вам пізнати всю красу «європейського життя».

 

Звучить гарно, але як це можна реалізувати? Дуже просто! Звертайтесь до нас! Скориставшись послугами нашої компанії, Ви без зайвих зусиль отримаєте практично готовий документ, який дозволить відкрити для себе можливість роботи у Польщі.

Для цього необхідно лише надати нашим спеціалістам такий пакет документів:

  1. Копію паспорта громадянина України (фото або сканкопію 1-2 сторінки та прописки).
  2. Копію закордонного паспорта (1 сторінка) та візи (за наявності).
  3. ПІБ і дата народження батька та матері, дівоче прізвище матері.
  4. Квитанцію про оплату сервісного збору.

І вже після цього ми легко і головне – швидко, зможемо надати Вам такий пакет документів:

  1. Заповнену анкету для подання у Візовий Центр Польщі;
  2. Офіційне запрошення від воєводи на роботу у Польщі;
  3. Обов’язкове медичне страхування;
  4. Реєстрацію у візовому центрі.

Отримати роботу в Польщі офіційно – завдання не з легких. Але з допомогою нашої компанії це стане лише незначною перепоною у Вашому шляху до гідної роботи та оплати праці у Польщі.

Тому не зволікайте, телефонуйте за вказаними номерами телефонів, або залишайте заявку просто зараз, і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами для уточнення всіх необхідних деталей.

Проглянути безкоштовні вакансії для роботи у Польщі, які пропонує наша компанія, можна тут ВАКАНСІЇ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *