Варто знати

робота в Польщі, як зберегти роботу

Як уберегти роботу в Польщі і отримати додатковий заробіток!

Маючи стабільну та прибуткову роботу, людину дуже часто переслідує страх втратити її. Проте якщо Ви перебуваєте на роботі за кордоном, то такий страх підсилюється, оскільки знаходитесь Ви у чужій країні. У більшості випадків проживання надається роботодавцем, тому втрата роботи автоматично переростає і у втрату місця проживання. А опинитись на вулиці у чужій країні – річ не найкраща. Тому які найпоширеніші проблеми втрати роботи, та як їх уникнути ми зараз розповімо.

зарплата в Польщі

Зарплата в Польщі: реальність в цифрах!

Зарплата в Польщі – це завжди головна перевага!

Головною причиною того, що українці обирають для себе долю заробітчанина – це, звісно, вища заробітня плата за роботу, що в Україні є менш оплачуваною. Часто можна знайти роботу, яка удвічі чи навіть втричі більш прибуткова, ніж ідентична у нас. Проте не з чуток більшість людей знає, що обіцяні кошти не завжди перетворюються в реальний прибуток. Або ж обіцяна платня реальна, але не відповідає запропонованим умовам праці. Отож якщо Ви вперше збираєтесь поїхати на роботу до Польщі, або ж відсутній досвід в новообраній вакансії, тоді цей пост для Вас…

шахраї а Польщі, робота в Польщі

ТОП-5 порад, як розпізнати шахрая!

Вибір роботи за кордоном – це завжди стрес. Адже інтернет рясніє заголовками про українських заробітчан, які втрапили у жахливі неприємності, віддавшись у руки шахраям. Приїхати на роботу до Польщі, а опинились вночі посеред лісу в якомусь польському селі, без засобів до існування.

Як цього уникнути? Читайте далі у цій статті

робота в Польщі, чого боятись на роботі в Польщі, офіційна робота в Польщі

Робота в Польщі: розвіювання страхів!

Як і кожна країна Євросоюзу, Польща – це країна великих можливостей. Адже на сьогоднішній день як рівень життя, так і рівень заробітної плати там вищий. Тому щороку безліч українців покладаються на долю і відправляються на нелегкий шлях заробітку за межею нашої держави. Не маючи досвіду в пошуку офіційної роботи у Польщі, єдиний вихід – звернутись до посередників. Часто вони обіцяють «золоті гори», натомість отримує людина «розбите корито». То чого чекати, а чого не боятись, читайте тут!

Воєводська віза, віза від воєводи, віза робоча в Польщу

Воєводська віза: головні переваги!

Найважливіше – це 360 днів роботи у Польщі. Офіційне працевлаштування у Польщі – це дуже просто, адже отримати його можна оформивши воєводське запрошення на роботу, яке без будь-яких перешкод дозволить відкрити воєводську візу. І тут Ви отримуєте головну перевагу роботи в Польщі за такою візою, адже звичайна робоча віза дозволить Вам працювати на території Польщі лише 180 днів.

Наступна сторінка >>>